Мережа Döner Mаркет вже встигла зарекомендувати себе як місце, в якому не стрьомно ласувати шаурмою! Довіру і любов українців вдалось швидко завоювати, бо у кожному із закладів бренду панують три основних принципи: єдиний смак, технологічність, безпека і контроль. Відтак шаурма від Döner Mаркет зручна, смачна, а головне – безпечна. Адже м'ясо, яке додають у страви, винятково від перевірених постачальників: це курятина "Наша Ряба" і яловичина Skott Smeat.

Читайте також Як правильно обрати шаурму: пояснює бренд-шеф мережі Döner Mаркет

Яким буде Döner Mаркет кафе

Новий формат кафе – крок до того, щоб створити стильний і красивий ритуал споживання шаурми. Кафе має сучасний дизайн з яскравими і незвичними елементами, підвищений комфорт перебування у закладі – більше місця і простору. На теплий період біля Döner Mаркет запланована навіть літня тераса.

У Döner Mаркет кафе не тільки смачно, але й дуже затишно / Фото Döner Mаркет

Меню Döner Mаркет кафе також оновлене. Тепер на гостей чекає ще більше видів шаурми: "Шаурма Вишня Чилі" з курочкою чи телятиною, "Шаурма Веганська" та, звісно, улюблена фірмова! А ще креветки в клярі чи Донер боул з манговим пюре, і навіть десерти!

До теми Чому шаурма – улюблений стритфуд українців

Зрадіють і поціновувачі легких напоїв з градусом до шаурми. І це справжній рай для гурмана стритфуду, адже кожен знайде щось до смаку.

Новий формат закладу Döner Mаркет / Фото Döner Mаркет ​

Що по цінах?

  • Традиційна середня шаурма з курочкою обійдеться у 90 гривень, а з яловичиною – у 115 гривень.
  • Вишня Чилі з курочкою – 100 гривень, з яловичиною – 120 гривень.
  • Креветка в клярі обійдеться у 165 гривень, а будь-який десерт – у 80 гривень.
  • Донер з курочкою і манговим пюре коштує 110 гривень.
  • Також є вигідні комбо-меню – по 179 гривень.
  • Розливне пиво обійдеться в 40 гривень.

У Döner Mаркет кафе оновлене меню / Фото Döner Mаркет

Як знайти нове Döner Mаркет кафе

Тут усе просто: місто Ладижин, вул. Кравчика, 4. Döner Mаркет кафе уже працює і чекає на гостей.

До речі, Döner Mаркет – найбільша мережа шаурми в Україні. Налічує понад 100 закладів! Нещодавно новий Döner Mаркет відкрився у Вінниці, а найближчим часом з'їсти смачну шаурму зможуть і жителі населених пунктів у Вінницькій області.