Заморожування – один з найбільш поширених способів зберігання продуктів. Виявляється, у такий спосіб можна зберігати навіть хліб, але робити це потрібно правильно.

Читайте також Ніжна та соковита: розкриваємо секрет ідеальної начинки для млинців

Як правильно заморожувати хліб

Варто пам'ятати, що заморожувати можна лише свіжий хліб, адже спосіб зберігання не поверне йому втрачені смакові якості. Якщо ви заморозите хліб не першої свіжості – такий самий продукт отримаєте "на виході".

Свіжість хліба можна зберігати дуже довго / Фото Pexels

Найкраще – заморозити щойно придбаний хліб. Втім, якщо він ще теплий, то необхідно почекати, поки він повністю охолоне, інакше буханець розмокне.

Заморожувати хліб потрібно у пакетах з фольги, так ми максимально збережемо його смак та вигляд. Також не забудьте про стікер з датою, адже зберігати хліб у морозилці довше 3 місяців недоцільно, а хліб на заквасці – більш як 4 тижні.

Розморожувати хліб потрібно поступово, залишивши на ніч у холодильнику. Потім варто дати йому постояти при кімнатній температурі, аби зайва волога випарувалася. Можна скористатися й духовкою, для цього потрібно розігріти її до 175 градусів та випікати хліб 10 – 15 хвилин.

Розморожувати хліб у мікрохвильовці можна, але не рекомендовано, адже немає гарантії, що він не розмокне.